x

06 Mühendislik; tüm yapılarda ısıtma-soğutma tesisatı, sıhhi tesisat, kalorifer tesisatı,  yangın tesisatı, elektrik tesisatının, mekanik projelerinin hazırlanması ve uygulamalarının yapılması amacıyla 2017 yılında Ankara’da kurulmuştur.

Amaçlarımız; müşterilerimize uygun çözüm önerileri sunmak, beklentilerine kalite ve istikrar ile karşılık vermek, hizmette ve müşteri memnuniyetinde en iyi olmak ve bu imajı korumaktır.

Misyonumuz; faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde sektördeki kalite standartlarını yükseltmek, profesyonel yönetim anlayışı ve ilkeleriyle sektörde örnek bir kurum olmak ve ülke ekonomisine güç katmaktır.

İlkelerimiz; hizmetin sınırsız ve zamansız olduğu, müşteri memnuniyetinin her zaman ön koşul olduğu anlayışıyla çevre bilinci prensiplerinden ödün vermeden enerji tasarrufu sağlamak, uzun ömürlü ve güvenli projeler ile müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak, öz değerlerimizi daima müşterilerimizin memnuniyeti için kullanmaktır.

Kurulduğumuz günden itibaren başarı ile temsil etmiş olduğumuz tüm projelerimizde alanında uzman mühendislerimizin, teknik kadromuzun ve diğer ekip arkadaşlarımızın imzası bulunmaktadır.

 

Kalite Politikamız

Firmamız stratejileri ve tarif edilmiş hedefleri doğrultusunda;

– Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde hizmet vererek memnun etmek  için sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmalarında bulunacaktır.
– Bütün birim çalışanlarımız kalite hedeflerimizi yerine getirmek üzere çalışacaktır. Bu sebeple her çalışan üzerine düşen görev ve sorumlulukları tam olarak yerine getirecektir.
– Kalite hedefi olarak “0” (sıfır) hata prensibi geçerlidir. Kalitede yeterlilik yoktur. Sürekli iyileştirme geliştirme vardır.
– Çalışan personelin eğitimi başarısını etkileyen en önemli öğedir. Bu neden ile personel eğitimi sürekli olarak devam edecektir.
– Gelecek nesillere mutlu olabilecekleri bir dünya bırakmak için çevreyi temiz tutacak ve doğal kaynakların israfını önlemek için elimizden geleni yapacağız.

Call Now Button